piątek, 13 lipca 2012

I'm so lucky :D

Hi :)


   Co tam u was ? Ja dzisiaj byłam od rana na dworze z moją Sylwią :3 Pozwiedzałyśmy sklepy i tak dalej, zobaczyłyśmy "grób" Samary Morgan, wymieniłyśmy 100 zł na drobniejsze - tylko, że praktycznie żaden sklep nie miał drobnych .. Za 5 razem się udało :D Ja z Sylwią weszłyśmy do  mojej szkoły, zauważyłam, że będą nowe szafki od września. Ciekawe jaki numerek będę miała szafki, może "B15" ?? ;d Tak mi się pomyślało, potem poszłyśmy pod hutę szkła i czekałyśmy na mojego tatę. Później razem z nim podeszłyśmy pod przedszkole, czekając na wujka. Kiedy wujek przyszedł, tata dał mi 7 zł i już z Sylwią sobie poszłyśmy do kawiarenki na shake`a :) Jak już wypiłyśmy shake`a to podążałyśmy pod sklep, w którym pracuje Sylwii mama i czekałyśmy na nią. Jak już jej mama wyszła to poszłyśmy do fryzjera i oglądałyśmy fryzury, z niektórych miałyśmy straszną bekę, a w jednym magazynie była rozbierana sesja, z której ja nie wyrobiłam, ale okej..


   Nie chciało mi się czekać do końca na Sylwii mamę, poza tym głód też się odzywał, to wyszłam szybciej i wracając zaszłam do innego fryzjera na przeciw gimnazjum nr 2 i podpytałam ile kosztuje dekoloryzacja [bo mam na granatową czerń teraz pofarbowane] i pofarbowanie na inny kolor.. Czyli 2 zabiegi czy coś tego typu.. I to ludzie kosztuje ok. 100 zł. Muszę sobie załatwić jakąś dorywczą pracę np. "Roznoszenie ulotek" z biedronki <lol2> .. Innego wyboru nie mam, a na urodzinki zmienię kolorek :)) Na taki jak na obrazku :) Ja lecę  na dwór z Sylwią, papatki :** Pozdrawiam :))

4 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że jak pofarbujesz sobie włosy to wstawisz zdjęcie, żeby zobaczyć efekt. :) Nie powiem, bo kolorek fajny. :D
  Czekam na kolejną notkę.!
  Pozdrawiam!
  Zapraszam do siebie:
  life-on-manhattan.blogspot.com
  need-you-now-louis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny blog! Nie ma to jak roznoszenie ulotek z biedronki, ale zawsze jakis grosz wpadnie ;))
  PS Zapraszam do mnie http://take-me-to-wonderland-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ważne jaka praca ważne aby płacili :)
  Fajny blog i ciekawy kolor włosów na zdjęciu <3
  zapraszam do mnie
  http://livelove-and-donot-be-afraid-to-dream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć, jesteś moją imienniczką. ;)
  Masz bardzo interesujące poglądy. Na pewno jeszcze tu zajrzę.

  zapraszam do mnie
  marsz-mendelsona.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń